DUYURULAR — 23 Mart 2013 10:32

THY YARDIMCI DOKTORA MİL VERECEK

smiling_doctors_tr_475x260

THY, uçaklarında Smiling Doctors Programı başlatarak uygulamaya katılacak olan tüm doktorlara 5 bin bonus mil hediye edecek.

Uygulamaya katılan doktorlar yolcu listesinde görülecek. Kabin görevlileri de hangi koltukta dahi oturduğunu gördüğü doktor yolcudan direkt yardım isteyebilecek. Uçakta doktorların yaptığı tüm müdahaleler THY’nin sigorta güvencesi kapsamında olacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Yorum yapmak ister misiniz ?

1 Yorum - "THY YARDIMCI DOKTORA MİL VERECEK"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Muzaffer Çetingüç
Ziyaretçi
Uçaktaki acil tıbbi durumlara müdahale etmek, uçak yolcusu doktorlar için sıkıntılı bir iştir. Branşınız uymayabilir, cihaz veya ilaç yetersizliği olabilir, hastanın durumunun kötüleşmesi veya ölmesi durumunda sorumluluk yüklenirsiniz, iniş sonrası bir sürü formalitelerle uğraşmak zorunda kalırsınız… Saldırgan ruh hastaları, madde bağımlıları veya alkoliklerle baş etmek zordur… Bütün bu stresleri üstlenecek bir doktorun bu işe motive edilmesi gerekiyordu. Çünkü çoğu dr. sessiz kalmayı yeğliyordu. Biz Havacılık Tıbbı Derneği olarak, bilet ücretinde indirim yapılmasını önermekteyiz. THY 5.000 mil puanı takdir etmiş. Olumlu bir adım… Ama galiba bir defalığına verilen bu mil puanı (40 TL), yüklenilecek stresi karşılamaz gibime geliyor. Bence sisteme kaydolan… Read more »
wpDiscuz
oyun oyna ege itiraf itiraf k2 belgesi src